PRIVĀTUMS

SIA MXV augstu vērtē privātumu un apņemas to aizsargāt. Zemāk Tu vari uzzināt, kāpēc un kādā veidā mēs vācam datus un kā mēs tos izmantosim.

Kad apmeklēsi mūsu vietni, būs redzams paziņojums par sīkdatņu izmantošanu un turpinot skatīt lapu, Tu sniedz savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

Informācija, ko mēs apstrādājam:

Mēs apstrādājam informāciju, kas nepieciešama pasūtījuma izpildei. Šie dati var iekļaut Tavu kontaktinformāciju, piegādes informāciju un informāciju par precēm, kurās Tu pasūtīji. Šie dati tiek apstrādāti, lai piegādātu preces. Tas nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt darījumu un korekti vadīt savu tirdzniecību.  
Mēs apstrādājam informāciju, ko Tu sniedz, lai pierakstītos mūsu e-pasta ziņojumu saņemšanai, tas tiek darīts, lai mums būtu iespēja sūtīt Tev jaunumus.  Tāpat mēs apstrādājam informāciju saistībā ar jebkuru ziņu, ko Tu mums sūti sekmīgas korespondences nodrošināšanai. Tie iekļauj Tavas ziņas saturu un ar saziņu saistītos metadatus. Ja saziņa tiek uzsākta izmantojot lapā esošo kontaktu formu, mājaslapa ģenerēs ar korespondenci saistītos metadatus. Šie dati tiek apstrādāti, lai sazinātos ar Tevi.


DATI, KAS TIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM

Mēs nododam datus trešajām personām šādos gadījumos:

Ja Tev nepieciešama papildus informācija par kādu no produktiem, t.sk., ietverot pieteikšanos uz klātienes konsultāciju, demonstrācijām Tavā uzņēmumā. Mēs varam piesaistīt ārēju ekspertu, lai nodrošinātu Tev maksimālu servisu, tāpat mēs varam nodot datus, piesaistot trešās personas, kas saistītas ar veikalā iegādāto preču garantijas remontu vai apkopēm.

Lai apstrādātu maksājumus šajā interneta vietnē, datus saņems maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Mēs sniedzam Tavu pasūtījuma informāciju mūsu maksājumu pakalpojuma sniedzējam, cik tas minimāli nepieciešams jūsu maksājumu nodrošināšanai
 Informācijai : ja nosūtīsim Tavus personas, mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Tavs privātums tiek pienācīgi aizsargāts

Tavi dati, kurus mēs apstrādājam netiek uzglabāti ilgāk, kā tas nepieciešams konkrētajam mērķim, piemēram, dati par darījumiem ne ilgāk kā to paredz normatīvie akti, ziņapmaiņas dati un pierakstīšanās dati tiek uzglabāti bez laika ierobežojuma, taču tikai tādēļ , lai nodrošinātu kvalitatīva pakalpojuma sniegšanu. Tu vari jebkurā brīdī atteikties no pierakstīšanās un jaunumu saņemšanas.

SĪKDATŅU POLITIKA
Tāpat kā citas vietnes arī mēs izmantojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot tīmekļa vietnei atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām.

Lapa izmanto sekojošas sīkdatnes :
Statistikas un tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanas sīkdatnes – ļauj uzskaitīt apmeklējumus un datu plūsmas avotus, tādejādi lapas pārzinis var izmērīt un uzlabot vietnes veiktspēju. Izmantotās sīkdatnes palīdz noskaidrot, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk izmantotas, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa šo vietni.
Nepieciešamās sīkdatnes – palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošina pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Šādas sīkdatnes parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši lietotāja veiktajām darbībām, kuras veido pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, konfidencialitātes iestatījumu iestatīšana.
Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, tiek apkopota anonīmi.
Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

 

Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana un atcelšana:

Ja izvēlies nepiekrist sīkdatņu izmatošanai vai vēlies atcelt iepriekš sniegtu piekrišanu, tad Tev nepieciešams veikt izmaiņas savas ierīces interneta pārlūkprogrammas sīkdatņu iestatījumos.

Plašāk par sīkdatņu izmantošanas ierobežošanu un dzēšanu lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.